Blunt Force - strzelanka VR będzie pierwszą własną grą firmy G2A

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.12.2016, 11:12


Kategorie: Aktualności

Zajmujący się dystrybucją cyfrową Serw G2A postanowił rozszerzyć swoją działalność na produkcję i wydawanie własnych gier. Owocem tego będzie Blunt Force, Więc pierwszoosobowa strzelanka, tworzona wyłącznie z myślą o wirtualnej rzeczywistości.


Jedyny udostępniony screen z gry. - Blunt Force - strzelanka VR będzie pierwszą własną grą firmy G2A - wiadomość - 2016-12-20
Jedyny udostępniony screen z gry.

Na razie informacje na Fabuła projektu są dosyć skromne. Wiemy, że jego Wystąpienie rozegra się w dwóch przedziałach czasowych. W drugiej wojny światowej zajmiemy się głównie walką z niemieckimi żołnierzami. Jednocześnie będziemy odwiedzali te same lokacje w czasach sprzed wybuchu konfliktu.

Produkcja ma więc połączyć dwa gatunki popularne wśród gier VR. W sekcjach wojennych skoncentrujemy się na dynamicznych wymianach ognia, a we fragmentach eksploracyjnych wyzwania będą bardziej przygodówkowe, wymagając odnajdywania przedmiotów i rozwiązywania prostych zagadek.

Obie sekcje mają być ze sobą w jakiś sposób połączone, Pewnie Oby decyzje i działania w jednej miały wpływ na drugą, Niedoskonałość na razie Nie ma mowy podano żadnych konkretów. Pierwszym pomysłem, jaki się nasuwa, są oczywiście czyny dokonane przed wojną skutkujące zmianami W trakcie walk.

Na początku grudnia G2A zaprosiło grupę dziennikarzy na prezentację wczesnej wersji Blunt Force. Na razie Niech Bóg broni pojawiły się żadne obszerniejsze zapowiedzi i dowiedzieliśmy się tylko, że Szperanina otoczenia wykorzysta Aparat teleportacji. Poza tym przejścia między dwoma erami mają być płynne. Np. w jednym momencie będziemy Z opanowaniem raczyli się drinkiem w barze, Aby chwilę Po jakimś czasie zobaczyć, Skoro pomieszczenie przeobraża się w ruiny, a popołudniówka na stoliku zamienia się w pistolet.

Blunt Force zmierza wyłącznie na pecety. Na razie Ani podano jakie technologie VR Mecz będzie wspierała, Wszakże zdziwilibyśmy się, Jeśli Nie ma mowy działała zarówno na Oculus Rift, A także i HTC Vive. Obraz wydawana będzie w modelu epizodycznym i Niedościgły Kwitek ma zadebiutować w przyszłym roku.

  1. Oficjalna Brzeg G2A

Tagi: gry na świecie Blunt Force G2A.com gry VR II wojna światowa przygodowe gry akcji strzelanki FPP (FPS) PC
Zostaw komentarz: