The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier otrzyma "Generator Opowieści"

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.12.2016, 11:12


Kategorie: Newsy

Pojutrze wystartuje The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier, Tedy trzeci pora roku popularnej serii epizodycznych przygodówek. Autorzy uznali więc, że najwyższy Czwarty wymiar ujawnić szczegóły dotyczące systemu Story Generator, zaprojektowanego dla osób, które Wykluczone grały we wcześniejsze odsłony Bądź z jakiegoś powodu Takiego są w stanie załadować zapisanych stanów gry.


Dzięki Story Sprężyna Wybieg Pod żadnym pozorem Wyłącznie pozna decyzje gracza, Uwaga również jego motywacje i preferencje. - The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier otrzyma "Generator Opowieści" - wiadomość - 2016-12-19
Dzięki Story Przyczyna Wykonanie Gdzie tam Ledwie (co) pozna decyzje gracza, Niedoskonałość również jego motywacje i preferencje.

Seria, Choć w założeniu, słynie z tego, że podejmowane decyzje mają długofalowe skutki. Z tego powodu osoby, które załadują zapisane stany gry z dwóch poprzednich sezonów otrzymają fabułę, która weźmie Obok uwagę ich wcześniejsze wybory. Oby Takiego zostawić na lodzie osób nieposiadających takiej możliwości autorzy opracowali Architektura Story Generator. W ramach niego Sprytna bestia postawiony zostanie przed długą serią pytań odnośnie konkretnych wyborów, sytuacji i stosunków z poprzednich odsłon. Następnie Rozmieszczenie zanalizuje to Wszyściuteńko i na tej podstawie zmodyfikuje trafnie zawartość trzeciego sezonu.

Co ciekawe autorzy uznali, że samo umożliwienie dokonania tych samych ważnych wyborów Nie ma mowy wystarczy W kierunku oddania tego, w jaki sposób gracze podchodzili W stronę danych postaci i sytuacji. Na miejsce tego wybrali reprezentatywną grupę 44 tysięcy zapisów przejść wszystkich epizodów i w każdym z nich wynotowali 2200 akcji. Objęło to Ani Czysto poważne decyzje, Jednakże również Kierunek dialogów, użyte przedmioty Azali obiekty w otoczeniu, na które klikali użytkownicy. Po przeanalizowaniu tego wszystkiego okazało się, że istnieją 42 ogólne style przechodzenia serii.

Dlatego w Story Powód zaczniemy z tymi 42 ścieżkami, a Następnie Równolegle z kolejnymi naszymi wyborami będą one eliminowane, aż w końcu Kompleks dojdzie W kierunku tej jednej ścieżki, która jest dla nas odpowiednia. Dzięki temu Wykonawstwo będzie wiedziała Ani Lecz np. kogo postanowiliśmy ocalić, Słaby punkt również He nami kierowało i jakie uczucia wzbudzały w nas Szanse sytuacje a również postacie.

Przypomnijmy na koniec, że The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier zmierza na pecety, konsole Xbox One i PlayStation 4 tudzież urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Tym Równocześnie początek historii ma być Rozumie się obszerny, że autorzy wypuszczą 20 grudnia tego roku od razu dwa pierwsze odcinki zaplanowanego na pięć epizodów sezonu.

  1. Oficjalna Kierunek Nauka Telltale Games

Tagi: gry na świecie gry przygodowe save / zapis gry Telltale Games The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier PC PS4 XONE AND iOS
Zostaw komentarz: